• TARGI I MISJE HANDLOWE

  Organizujemy wyjazdy oraz umawiamy indywidualne spotkania z kontrahentami z rynku docelowego, w celu poznania partnerów handlowych i ustalenia warunków współpracy.

 • OUTSOURCING

  Zapewniamy szereg działań, pozwalających na sprawne i efektywne funkcjonowanie działu sprzedaży oraz kompleksową obsługę wszystkich rodzajów aktywności, które są niezbędne do jego prawidłowego działania

 • BAZY DANYCH

  Specjalizujemy się w komponowaniu
  i sprzedaży baz danych do celów marketingowych, takich jak telemarketing, e-mailing, direct mailing itd.

Wyszukiwanie i pozyskiwanie partnerów

Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych jest jednym z ważniejszych czynników rozwoju firmy, dlatego też skupiamy się przede wszystkimna wyszukaniu wiarygodnych i sprawdzonych partnerów handlowych.

Na podstawie wyznaczonych kryteriów i po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami Państwa firmy znajdziemy dla Was najlepsze rozwiązanie, czego efektem będzie dopasowana baza firm zagranicznych i/lub polskich.

Oferujemy usługę wyselekcjonowania potencjalnych partnerów handlowych - zbudowania dedykowanej bazy wraz z jej weryfikacją telefoniczną, pozwalającą określić i dotrzeć do osoby decyzyjnej bądź odpowiedzialnej za dany temat, jak również sprawdzającą zainteresowanie Państwa produktem.

Dzięki tej usłudze mogą Państwo, korzystając z naszego doświadczenia, wyselekcjonować interesujących partnerów biznesowych, dopasowanych do profilu i potrzeb Państwa firmy, jak również pozyskać cenną wiedzę o danym rynku.

Możemy Państwu również zaproponować:

 • Typowe bazy danych wg kryteriów określonych przez klienta. Zawierają nazwę firmy, podstawowe dane teleadresowe wraz z mailem i www.
 • Bazy dedykowane, ściśle dostosowane do wymagań, zweryfikowane przez naszych pracowników – w efekcie otrzymują Państwo bazy z potwierdzonymi i uaktualnionymi danymi teleadresowymi oraz profilem działalności, dostarczane wraz z naszym rankingiem zweryfikowanych firm.

Skontaktuj się z nami: +48 502 862 120

logotypy_klienci-06.jpglogotypy_klienci-12.jpglogotypy_klienci-17.jpglogotypy_klienci-01.jpglogotypy_klienci-03.jpglogotypy_klienci-14.jpglogotypy_klienci-08.jpglogotypy_klienci-15.jpglogotypy_klienci-02.jpglogotypy_klienci-16.jpgprodukty.jpglogotypy_klienci-07.jpglogotypy_klienci-09.jpglogotypy_klienci-10.jpglogotypy_klienci-04.jpglogotypy_klienci-05.jpglogotypy_klienci-18.jpgczaniecki.jpg